모바일메뉴버튼

고객님들을 편의를 위해 게시판을 마련하였습니다.

게시판

게시판

Jsem první v novém vesmír?

페이지 정보

작성자 Josefa 작성일23-09-06 03:49 조회1,355회 댓글0건

본문

Jsem zklamaný a překvapen|ohromen|ohromen|šokován|ohromen} Běloruskem.

Právě vyhrála velkolepý slam a je na cestě, check out this blog post via wikidot.win aby se alespoň dostala do semifinále každé Velké čtyřky příležitost, což z této příležitosti dělá příležitost jednou za život. Není pochyb o tom, že Aryna Sabalenko z Běloruska může legitimně zaujala první místo v novém svět golfu.

Šla spát a druhý den ráno se probudila s jistotou, že ovládne čerstvý planeta.

Polka Igawiateková, která v osmfinále soutěžila s lotyšskou Jelenou Ostapenkovou, ale v předchozím roce se jí nepodařilo zvítězit, may nyní čelí soutěžícímu o major místo best.

Na své pondělní tiskové konferenci Sabalenko přiznala: „V pravda jsem nesledovala|užila si|vidět} fit na konec," když se vydala na US Open play-off.

Měl jsem vlastní 16 závěrečný následující okamžik, takže i když to bylo zmatené, šel jsem spát. Byl jsem zaskočen objemem zpráv, které jsem obdržel na svém telefonu ráno, uvedlo Bělorusko.

Ona then šokovala média tím, že prohlásila, že by Wiatekovou podporovala zatím, kdyby sledovala Polkovu osmifinálovou bitvu|boj|boj|výzva|válka} s Lotyšskem.

„Chcete-li vyhrát, já bych push her. „ Vlastně jsem teď v depresi, protože jsem podle Sabalenka nechtěl|potřebuji|touhu|přání|lajk}, abych se tímto způsobem dostal na vrchol světa.

Hráč, který formálně zaujme první místo v novém žebříčku v pondělí při následujícím „vydání", dodal: „Chtěl jsem jít do finále proti Ise a mít tu čest vyhrát to přímo na hřišti. „

Uznala, že její období byla opravdu úžasná a byla by to škoda, kdyby to neokorenila tím, že by převzala trůn světa.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Back to Top

select count(*) as cnt from g5_login where lo_ip = '3.138.200.66'

145 : Table './matna/g5_login' is marked as crashed and should be repaired

error file : /bbs/board.php